Hakkımızda

"İnternet bugün var yarın yok. Nolacağı belli olmaz" sloganı ile yola çıkan Zaytung.Com ekibinin, uzun araştırmalar ve ayrıntılı finansal analizler sonucu "Yok ya en güzeli yine gıda işi" sonucuna varmasıyla hayat bulan Zaytung Zone, ilk şubesini 2015 senesinin Mayıs ayında, Kızılay Konur Sokak'ta hizmete açtı. 
 
Başta Zaytung ekibi olmak üzere kimsenin beklemediği bir profesyonellikle hizmet veren bu güzide mekan, dünya mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetleri Türk mutfağının geleneksel değerleriyle harmanlayan bir menü ortaya koyarken (kebap da var, adını bir türlü doğru söyleyemediğimiz kokteyl de), mümkün mertebe güleryüzlü olmaya gayret eden hizmet anlayışı, hızlı servisi, makul fiyatları, kültürel faaliyetleri ve sıcak atmosferi (çok kız geliyor) ile de şu ana dek gelene geçene "Lan hayırdır inşallah?" dedirtmeyi başardı. 
 
Esasen müşteri memnuniyeti odaklı olmakla birlikte çalışanların maaşları, elektrik, su, stopaj ve hissedarlarının yılsonu kar marjı gibi ayrıntıları da aklının bir köşesinde tutan hizmet anlayışı ile konuklarını ağırlayan Zaytung Zone, yolu Konur'dan geçen herkesi en kötü bi çay içmeye bekliyor.
 
Sevgilerimizle...